Oddelek za geografijo UP Fakultete za humanistične študije vabi na predstavitev znanstvene monografije NATURE, TOURISM AND ETHNICITY AS DRIVERS OF (DE)MARGINALIZATION: INSIGHTS TO MARGINALITY FROM PERSPECTIVE OF SUSTAINABILITY AND DEVELOPMENT.

Monografija, ki je bila pred meseci izdana pri založbi Springer, obsega 22 poglavij, v katerih se avtorji osredotočajo zlasti na okoljske, turistične in etnične vidike geografske marginalnosti. Predstavitev publikacije bosta z nekaterimi avtorji posameznih poglavij vodila urednika monografije dr. Stanko Pelc in dr. Miha Koderman.

Dogodek bo potekal v torek, 12. decembra 2017, ob 18.30, v predavalnici Maestral 3 na UP Fakulteti za humanistične študije, Titov trg 5, Koper.