Severity: Warning

Message: mysqli::real_connect(): MySQL server has gone away

Filename: mysqli/mysqli_driver.php

Backtrace:

File: /media/www/www/byo_cms/CodeIgniter/index.php
Line: 294
Function: require_once

Gostujoče predavanje dr. Jeffa Halperja z naslovom: VOJAŠKI NEOLIBERIZEM IN NJEGOVA VLOGA V IZRAELU IN PALESTINI - 12.10.

Študentska organizacija Univerze na Primorskem (ŠOUP) vas vljudno vabi na predavanje dr. Jeffa Halperja z naslovom: VOJAŠKI NEOLIBERIZEM IN NJEGOVA VLOGA V IZRAELU IN PALESTINI. Uvodne besede bo spregovoril prof. dr. Nikolai Jeffs. Srečanje bo potekalo v angleščini. Dogodek bo potekal v četrtek, 12. oktobra 2017 ob 15:00 v predavalnici Maestral 3, UP Fakulteta za humanistične študije, Koper. Jeff Halper je izraelski antropolog, nekdanji vodja in soustanovitelj ICAHD - Israeli Committee Against House Demolitions (Izraelski odbor proti rušenju domov) ter koordinator projekta War Against the People v sklopu The People Yes Network (TPYN).