sobota, 24. junij 2017

Halo, tukaj slovenski Mediteran!

24. Poletni tečaji slovenskega jezika na slovenski Obali

24th Summer Courses of the Slovene Language on the Slovene Coast

10.7 - 21.7.2017, Koper

Tako bomo tudi letos odgovorili vsakemu, ki se nam bo oglasil. Javite se nam lahko vsi, ki bi radi spoznali Slovenijo in njene prebivalce, njihov jezik in kulturo, hkrati pa preživeli dva lepa počitniška tedna v prepoznavnem sredozemskem mestu Koper. Letos namreč že štiriindvajsetič pripravljamo Poletne tečaje v slovenski Istri, kjer se ob starih sredozemskih mestih Izoli in Piranu, znanem slovenskem obmorskem letovišču Portorožu in slikovitem podeželju razvija tako industrijsko in turistično kot tudi univerzitetno mesto Koper. In prav tu se boste letos srečali vsi, ki ste prepričani, da vas modro morje lahko popelje v svet slovenskega jezika in kulture. Če se mu boste seveda prepustili!

This is our welcoming reply to whoever calls us. Let us know if you are interested in getting to know Slovenia and its inhabitants, their language and culture, and in spending two pleasant holiday weeks in the well-known Mediterranean town Koper. This is the twenty-fourth year of organising Summer Courses in the Slovene Istria where Koper, the industrial, tourist as well as university town develops, among the ancient Mediterranean towns of Izola, Piran, the well-known seaside resort Portorož and a picturesque countryside. If you would like to combine the useful – learning Slovene – with the pleasant – two weeks of sun, sea and fun, then you should come and visit us!

Več na povezavi.