Domov 5 Dogodek 5 ŠtartUP: športno-družabni dogodek Univerze na Primorskem

ŠtartUP: športno-družabni dogodek Univerze na Primorskem

24. julija, 2024

Univerza na Primorskem in njene članice bodo dobrodošlico za vse študente že tretje leto zapored organizirale v obliki športno-družabnega dogodka ŠtartUP. Ta se bo odvijal v soboto, 5. oktobra, med 10. in 16. uro v Obmorskem parku Žusterna. Na ta dan se bodo z različnimi aktivnostmi predstavila tudi zainteresirana društva, podjetja in organizacije. Prijave lahko oddajo prek spletnega obrazca vse do 16. septembra.
Športno-družabni dogodek bo tudi letos odlična priložnost, da društva, podjetja in organizacije svoje delovanje prikažejo študentom z različnimi aktivnostmi. Lani so se študentje navdušeno preizkusili v različnih novih športnih, kulturnih, umetniških in življenjskih panogah in verjamemo, da bo letos prav tako, saj bomo ponovno obisk pri vseh sodelujočih organizacijah zagotovili z zbiranjem žigov na kartončku aktivnosti. Študentje bodo tudi letos nato prejeli manjšo pozornost, zato se že v naprej zahvaljujemo vsem, ki bi si želeli v darilne pakete darovati svoje izdelke ali storitve. Tudi letos pričakujemo čez 500 študentov in mimoidočih. Kako lahko sodelujete? Športna, kulturna in humanitarna društva in druge organizacije lahko sodelujete z aktivnostjo znotraj zbirnega kartončka, pri čemer bodo študenti in mimoidoči aktivno udeleženi v vašo vadbo oz. predstavitev delovanja. To je najboljši način, da že v tistem trenutku preskusijo vaše storitve ter se odločijo za vpis. Podjetja, večja in manjša, lahko sodelujejo v okviru EXPO kotička, kjer bodo lahko predstavljali svoje izdelke in storitve, iskali potencialne kadre, se predstavili širši ciljni javnosti in mnogo več. Vsi ostali, ki sicer na dogodku ne želijo ali nimajo možnosti aktivno sodelovati s predstavitvijo, pa so vabljeni, da svoje izdelke in storitve v obliki daril prispevajo v nagradni sklad srečelova. Kaj morate narediti? Do 16. septembra prijave zbiramo preko spletnega obrazca. Po prejemu prijave vas bomo osebno kontaktirali ter se podrobneje pogovorili in pripravili najboljši način predstavitve in vključitve v program. Svoj prostor na dogodku si zagotovite z izvedbo donacije humanitarnemu društvu Palčica Pomagalčica v višini najmanj 10€ (brezplačno za humanitarna društva). Donacije se v primeru neprisotnosti ali odpovedi zaradi slabega vremena ne vrača. Podatki za nakazilo: Palčica Pomagalčica in dobrodelni škratki, TRR: SI56 0400 1004 7069 045, namen: ŠtartUP za Ujemi svoje sanje. Potrdilo o nakazilu pošljite na szk@upr.si. Prijavite se sedaj ali stopite v kontakt z nami, da skupaj najdemo najboljšo rešitev za vašo predstavitev. Več na szk@upr.si.
Zadnji dogodki

Služba za promocijo in vseživljenjsko učenje

Univerza na Primorskem Fakulteta za humanistične študije
Titov trg 5, 6000 Koper