Domov 5 Dogodek 5 Podelitev diplom in Bartolovih nagrad

Podelitev diplom in Bartolovih nagrad

6. junija, 2023

V četrtek, 8. junija, bo v Kopru v dvorani Sv. Frančiška potekala slovesna podelitev diplom in Bartolovih nagrad UP FHŠ. Prijave na dogodek so bile odprte do četrtka, 1. 6. 2023.

V četrtek, 8. junija, bo v dvorani Sv. Frančiška v Kopru potekala slovesna podelitev diplom in Bartolovih nagrad UP FHŠ.

Diplome bo prejelo 67 diplomantk in diplomantov 1. in 2. stopnje študijskih smeri Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem, ki zapuščajo svojo almo mater v vlogi mladih humanistov in družboslovcev.

Nagrajence bo najprej nagovoril prof. dr. Rok Strašek, prorektor za ekonomiko in finance, dekanija FHŠ, prof. dr. Irena Lazar in predstavnica Študentskega sveta UP FHŠ. Sledila bo podelitev diplom po programih ter podelitev Bartolovih nagrad.  Za glasbeni program, kulinarično razvajanje, potešitev žeje in razvajanje brbončic bo poskrbljeno.

Prijave na dogodek so potekale do četrtka, 1. 6. 2023.

Zadnji dogodki

Služba za promocijo in vseživljenjsko učenje

Univerza na Primorskem Fakulteta za humanistične študije
Titov trg 5, 6000 Koper