Domov 5 Dogodek 5 Predstavitev knjig Miroslava Pahorja – Vse poti vodijo na morje in Samo morje je vedelo

9. oktobra, 2023

Pomorski muzej "Sergej Mašera" Piran in Fakulteta za humanistične študije Univerze na Primorskem, oddelek za zgodovino, vas vljudno vabita na predstavitev knjig Miroslava Pahorja.

Zbrani prispevki k slovenski pomorski zgodovini 1. in 2. del,

v petek, 13. oktobra 2023, ob 11. uri v Razstavišču Monfort (nekdanje skladišče soli, Obala 8 Portorož.)

Lik, delo in pomen dr. Miroslava Pahorja (1922-1981), zgodovinarja, muzealca in dolgoletnega ravnatelja Pomorskega muzeja “Sergej Mašera” Piran bosta predstavila urednika publikacij dr. Nadja Terčon (Pomorski muzej Piran) in dr. Aleksander Panjek (Fakulteta za humanistične študije). Publikaciji sta izšli pri založbi Univerze na Primorskem.

Veselimo se srečanja z vami!

Zadnji dogodki

Služba za promocijo in vseživljenjsko učenje

Univerza na Primorskem Fakulteta za humanistične študije
Titov trg 5, 6000 Koper