Domov 5 Dogodek 5 ŠtartUP 2023 – športno družabni dogodek za vse študente Univerze na Primorskem

ŠtartUP 2023 – športno družabni dogodek za vse študente Univerze na Primorskem

31. julija, 2023

ŠtartUP je športno-družabni dogodek, ki ga prirejamo vsako leto ob začetku študijskega leta za vse študente UP. Vabljeni tudi vsi ostali zainteresirani, ki bi se nam želeli pridružiti.

Po zelo uspešni izvedbi lanskega ŠtartUP dogodka se tudi letos veselimo ponovnega druženja!

Pred nami je dan, poln športnih aktivnosti, spoznavanja in prepletanja novih poznanstev med študenti UP, predstavitev društev iz lokalnega okolja in aktivnosti, ki so jih pripravile fakultete UP nas bodo zabavale vse do poznega popoldneva.

Preizkusili se bomo v različnih novih športnih, kulturnih, umetniških in življenjskih panogah. Obiskovalci boste lahko na stojnicah pri razstavljalcih- lokalnih društvih, organizacijah, zavodih in fakultetah ) zbirali žige. Nabor določenega števila žigov na zbirnem kartončku vam prinese (promocijski) darilni paket.

Dogodek bo letos potekal v soboto, 7. oktobra, od 10.00 ure dalje, predvidoma v novem Obmorskem parku Žusterna v Kopru.

Preverite kako smo se imeli lani.

Dogodku se lahko pridružite tudi kot EXPO razstavljalec, prijave zbiramo vse do 16. septembra 2023:
– predstavitev lokalnega društva, zavoda, organizacije, podjetja,
– predstavitev lokalnih dejavnosti in aktivnosti.
Izkoristite to priložnost za možnost pridobivanja novih članov, kadrov, predstavitev vašega delovanja, dejavnostih in aktivnosti
*Svoj prostor si zagotovite z izvedbo donacije humanitarnemu društvu Palčica Pomagalčica v višini 10€ (5€ za humanitarna društva).

Prijave za dogodek so že odprte.

Vabljeni da se nam pridružite na dogodku tudi kot prostovoljec/ka!

Podroben program objavimo kmalu …

Zadnji dogodki

Služba za promocijo in vseživljenjsko učenje

Univerza na Primorskem Fakulteta za humanistične študije