Domov 5 Dogodek 5 XXIII Settimana della Lingua italiana nel mondo ǀ 23. Teden italijanskega jezika v svetu

13. oktobra, 2023

Oddelek za italijanistiko Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem prireja 23. teden italijanskega jezika v svetu na temo "Italijanščina in trajnostni razvoj", ki bo potekal med 16. in 22. oktobrom.

In occasione della XXIII edizione della Settimana della Lingua italiana nel mondo (16-22 ottobre 2023) il Dipartimento di Italianistica della Facoltà di Studi Umanistici dell’Università del Litorale in collaborazione con il Consolato Generale d’Italia a Capodistria propone diversi eventi volti alla promozione della cultura e della lingua italiana.

Programma in lingua italiana

V okviru 23. Tedna italijanskega jezika v svetu (16.-23. oktober 2023) je Oddelek za italijanistiko Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem v sodelovanju z Generalnim konzulatom republike Italije v Kopru pripravil zanimiv program dogodkov, posvečenih promociji italijanskega jezika in kulture.

Program v slovenskem jeziku

Zadnji dogodki

Služba za promocijo in vseživljenjsko učenje

Univerza na Primorskem Fakulteta za humanistične študije