Domov 5 Obvestila 5 Prvi študijski dan

Prvi študijski dan

28. septembra, 2023

Drage brucke in bruci, spoštovane študentke in študenti UP FHŠ! V ponedeljek, 2. oktobra 2023, se pričenja novo študijsko leto in z veseljem vas pričakujemo Fakulteti za humanistične študije Univerze na Primorskem.

Brucke in bruce vabimo na UVODNI POZDRAV ob 9:30 v predavalnico Burja 1.

Dobrodošlico vam bo zaželela prof. dr. Irena Lazar, dekanja UP FHŠ.

Sledila bo predstavitev strokovnih služb, vključno s predstavitvijo dela referata, sistema tutorstva, možnosti mednarodnega sodelovanja, Univerzitetne knjižnice, Konfucijeve učilnice Koper, dela Študentskega sveta UP FHŠ in možnosti brezplačnih športnih aktivnosti za študente Univerze na Primorskem v sklopu ŠportaUP.

Ob 10:15 sledi predstavitev po oddelkih po spodnjem razporedu.

Ob 13:00 se pričnejo predavanja po urniku za vse letnike in programe (urnik po programih je objavljen na spletni strani v pasici zgoraj in dostopen z enim klikom)

Želimo vam uspešno študijsko leto!

Prof. dr. Irena Lazar, dekanja UP FHŠ

UraOddelek in programiPredavalnica
10:15Oddelek za uporabno jezikoslovje Program: Medkulturno jezikovno posredovanje (angleščina-francoščina, angleščina-italijanščina, angleščina-slovenščina, angleščina – kitajščina)Burja 2
10:15Oddelek za italijanistiko Program: ItalijanistikaLevant 3