Domov 5 Obvestila 5 Informativni dnevi na UP FHŠ

Informativni dnevi na UP FHŠ

7. februarja, 2024

Raziščite možnosti dodiplomskega študija na Fakulteti za humanistične študije, pridružite se nam na informativnih dneh!

16. in 17. februar 2024 na UP FHŠ

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite na informativnih dneh, na katerih se boste lahko pobliže seznanili z našo fakulteto in dodiplomskimi programi, ki jih ponuja. Podrobnosti o poteku informativnih dni si lahko preberete v programu spodaj, kjer najdete tudi vse pomembne povezave.

PETEK, 16. 2. 2024

9.00 – Predstavitev UP Študentski domovi (>>ZOOM<<)

9.40Dobrodošlica Študentskega sveta UP FHŠ – Avla UP FHŠ

10.00 – Predstavitev UP FHŠ – predavalnica Burja 1
10.10 – Predstavitev študijskih programov UP FHŠ (razporeditev po spodnji tabeli)

12.00 – Predstavitev študijskih programov UP FHŠ, ki se izvajajo tudi v angleškem jeziku: Intercultural Linguistic Mediation (>>ZOOM<<), Anthropology (>>ZOOM<<), Italian Studies (Italianistica) (>>ZOOM<<)

14.40Dobrodošlica Študentskega sveta UP FHŠ – Avla UP FHŠ

15.00 – Predstavitev UP FHŠ – predavalnica Burja 1

15.10 – Predstavitev študijskih programov UP FHŠ (razporeditev po spodnji tabeli)

SOBOTA, 17. 2. 2024

9.00 – Predstavitev UP Študentski domovi (>>ZOOM<<)

9.40 – Dobrodošlica Študentskega sveta UP FHŠ – Avla UP FHŠ

10.00 – Predstavitev UP FHŠ – predavalnica Burja 1

10:10 – Predstavitev študijskih programov UP FHŠ (razporeditev po spodnji tabeli)

12.00 – Predstavitev prijavno-vpisnih postopkov (Prijavno-vpisna služba UP) / v slovenščini / ZOOM povezava
14.00 – Predstavitev prijavno-vpisnih postopkov (Prijavno-vpisna služba UP) / v angleščini / ZOOM povezava

PROGRAMPREDAVALNICA   NADSTROPJE
Medkulturno jezikovno posredovanjeBurja 21. nadstropje
Komuniciranje in medijiLevant 12. nadstropje
Slovenistika Levant 22. nadstropje
ItalijanistikaLevant 32. nadstropje
Antropologija/AnthropologyLevant 42. nadstropje
ZgodovinaMaestral 13. nadstropje
ArheologijaMaestral 23. nadstropje
GeografijaMaestral 33. nadstropje
Kulturna dediščina/Cultural HeritageMaestral 43. nadstropje

PRIJAVA na BREZPLAČNI AVTOBUSNI PREVOZ: >> T  U  K  A  J <<  (samo v petek, 16. 2. 2024)

• Samo za dijake, v petek, 16. februarja 2024.
  • 9 vstopnih/izstopnih točk, na relaciji Murska Sobota–Portorož.
  • Odhod avtobusa je iz Murske sobote ob 4.30, postanki za vstop na avtobus pa so predvideni še v Mariboru, Celju, Ljubljani in Postojni. Dijake bo avtobus peljal v Koper, Izolo (Splošna bolnišnica Izola – sedež UP FVZ in Livade 1.0 – programi UP FAMNIT in UP FVZ) in Portorož, vendar bodite pozorni na to, da bodo imeli nekateri študijski programi informativne dogodke na različnih lokacijah, torej ne nujno na sedežu fakultete.
  • Letošnja novost je možnost avtobusnega prevoza, ki vas bo v času med prvo (dopoldansko) in drugo (popoldansko) predstavitvijo zapeljal iz Portoroža v Koper ali obratno. Okvirni urnik je podan v prijavnici. Za vmesni prevoz zbiramo prijave in bo realiziran le, če bomo prejeli zadostno število prijav.
  • Vsi prijavljeni boste v tednu pred informativnimi dnevi še enkrat prejeli vse informacije in prošnjo za potrditev prevoza.

PRENESI LETAK – brezplačni avtobus

Vabljeni!