Domov 5 Obvestila za študente 5 Oglas za delo: Poučevanje angleškega jezika

Oglas za delo: Poučevanje angleškega jezika

23. maja, 2023

Ali imaš veliko veselja do dela z otroki in tekoče znanje angleščine? Živiš v Sežani ali Postojni z okolico?

Iščemo študenta/ko za poučevanje angleščine za otroke od 1 do 19 let po metodi Helen Doron English v našem centru v Sežani (Cesta na Polane 45), kot tudi v našem studiju v Postojni (Kolodvorska cesta 19). Gre za sodelovanje celo šolsko leto 2023/2024 v Sežani ali v Postojni.

Nujno je tekoče znanje angleščine in izkušnje pri delu z otroki, idealno pa je, da si študent/ka angleščine. Urnik dela se dogovori ob začetku septembra in ostane celo šolsko (do konca junija) leto enak,v popoldanskem času med tednom.

Smo dinamičen team, kjer boš pridobil/a ogromno izkušenj in kjer ti nikoli ne bo dolgčas.

Če v času študija ali absolventa iščeš delo z otroki v popoldanskem času v Sežani ali v Postojni pošlji svoj CV in do 2 minutni predstavitveni video v angleškem jeziku in ne pozabi pripisati, kje živiš in za kateri center se zanimaš.

Prijave zbiramo do 30. 5. 2023.

Trajanje: ŠOLSKO LETO 2023/24

Delovnik: POPOLDAN