Domov 5 Obvestila 5 Podelitev diplom in Bartolovih nagrad

Podelitev diplom in Bartolovih nagrad

6. junija, 2023

V četrtek, 8. junija, bo v Kopru v dvorani Sv. Frančiška potekala slovesna podelitev diplom in Bartolovih nagrad UP FHŠ. Prijave na dogodek so bile odprte do četrtka, 1. 6. 2023.

V četrtek, 8. junija, je v dvorani Sv. Frančiška v Kopru potekala slovesna podelitev diplom in Bartolovih nagrad UP FHŠ.

Nagrajence in diplomante so nagovorili prorektor za ekonomiko in finance UP, prof. dr. Rok Strašek, dekanja UP FHŠ, prof. dr. Irena Lazar, in predstavnica Študentskega sveta UP FHŠ, Tejka Lavrič.

Za glasbeni program so poskrbeli profesorice in dijaki Glasbene šole Koper ter pevci Akademskega pevskega zbora Univerze na Primorskem.

Na slovesnosti je diplomske listine prejelo 67 diplomantk in diplomantov univerzitetnih in magistrskih študijskih programov, ki zapuščajo svojo almo mater v vlogi mladih humanistov in družboslovcev.

Podeljene so bile tudi Bartolove nagrade in priznanja za izjemne dosežke zaposlenih in študentov ter Bartolova plaketa prijateljem fakultete “PRO AMICIS FACULTATIS”.

Bartolovo nagrado za visokošolskega učitelja je prejela:

• izr. prof. dr. Petra Kavrečič

Bartolovo nagrado za zaključno delo 1. stopnje je prejel:

• Luka Požar (univerzitetni dvopredmetni študijski program Geografija in univerzitetni dvopredmetni študijski program Zgodovina)

Bartolovo nagrado za zaključno delo 2. stopnje je prejel:

• Dionizij Botter (magistrski študijski program Italijanistika)

Bartolovo plaketo prijateljem fakultete “PRO AMICIS FACULTATIS” je prejel:

• Inštitut za narodnostna vprašanja

Bartolovo priznanje za aktivno delovanje na področju razvoja obštudijskih dejavnosti študentov sta prejela:

• Nikita Kocjančič (univerzitetni dvopredmetni študijski program Arheologija in univerzitetni dvopredmetni študijski program Zgodovina)
  • Maj Matias Strle (univerzitetni študijski program Slovenistika)

Še enkrat iskrene čestitke vsem diplomantom in prejemnikom nagrad!

*Diplomanti in nagrajenci prejmete povezavo do fotografij v tem tednu.