Domov 5 Obvestila 5 Spoznajte potencialne delodajalce in trg dela na Kariernem sejmu UP 2024

Spoznajte potencialne delodajalce in trg dela na Kariernem sejmu UP 2024

11. maja, 2024

Univerza na Primorskem tudi letos organizira Karierni sejem UP 2024, ki bo v sredo, 15. maja 2024, med 10. in 13. uro, v atriju Rektorata UP na Titovem trgu 4. Na sejmu se bo predstavilo 19 delodajalcev in organizacij, vsi udeleženci pa bodo imeli možnost razgovora z njihovimi predstavniki in pridobiti informacije o prostih delovnih mestih. Prav tako bodo dobili vpogled v ključne kadre za prihodnost.

Zaradi lažje izvedbe srečanja z delodajalci bodo delodajalci v okviru Zaposlitvene kavarne predstavili svojo dejavnost, potrebe po kadrih in možnosti sodelovanja v obliki študijske prakse, pripravništva, zaposlitvenih možnosti, sodelovanja pri projektih in možnostih zaposlitve. V prijavi izberete poljubno število delodajalcev, s katerimi se želite pogovoriti. Predčasna prijava omogoča lažjo in bolj učinkovito organizacijo razgovorov z izbranimi delodajalci. Na dogodek se prijavite tukaj.

V sklopu že tako pestrega dogajanja bodo izvedli tudi seminar Zaposlitvene priložnosti v Evropi, in sicer med 13. in 14. uro v Santorijevi sejni sobi v avli Rektorata UP. Na seminarju bo svetovalka EURES (European Employment Services) Mateja Grajzer predstavila zaposlitvene priložnosti v državah Evropske unije.

V primeru slabega vremena bo sejem v večnamenskem prostoru UP FAMNIT. Vhod v prostor je urejen z Muzejskega trga v Kopru.

Seznam sodelujočih podjetij in organizacij

• ADECCO H. R. D. O. O (Adecco Slovenija)

• AUPAIR SLOVENIJA (AuPair Slovenija – Več kot varuška)

• KULTURNO IZOBRAŽEVALNO DRUŠTVO PINA (Kulturno izobraževalno društvo PiNA)