Domov 5 Obvestila 5 UP Univerzitetna knjižnica: Obvestilo za profesorje, raziskovalce in študente

UP Univerzitetna knjižnica: Obvestilo za profesorje, raziskovalce in študente

28. marca, 2023

Spoštovani, zaradi selitve knjižnega gradiva, postavljanja enotne zbirke in konverzije gradiva bodo morali biti oddelki UP UK v Kopru zaprti, in sicer od 3. aprila do 22. maja 2023. V tem času ne bodo mogoči izposoja, podaljšanje in vračilo gradiva; zamudnine v omenjenem času ne tečejo.

Profesorje, raziskovalce in študente zaradi zgoraj omenjenega prosimo, da si gradivo v fizični obliki, ki ga aprila potrebujejo pri študiju in raziskovanju, izposodijo najkasneje do petka, 31. marca, vrnili pa ga bodo po odprtju Koloseja.

V času med 3. aprilom in 22. majem bodo elektronske baze gradiva delovale brez prekinitve in brez sprememb, kot so doslej.

Hvala za razumevanje.