Domov 5 Obvestila 5 V okviru tedna T4EU bodo lahko študenti UP obiskovali študijske predmete in pridobili kreditne točke

4. aprila, 2024

Univerza na Primorskem v sodelovanju z Università degli studi di Trieste organizira Transform4Europe Week: Beyond The Borders (T4EU teden/T4EU Week), ki bo potekal od 20. do 24. maja 2024. V okviru tega bodo lahko študenti obiskovali enega od osmih predmetov in po uspešno opravljenem preizkusu znanja tudi pridobili 3 ECTS kreditne točke. Rok za oddajo prijav je torek, 9. april.

Študenti lahko izbirajo iz nabora naslednjih predmetov:

• Načrtovanje gradenj na osnovi novega evropskega Bauhausa (Buildings design driven by new European Bauhaus)
  • Dediščina prek meja za družbeno preobrazbo: interpretacija in izobraževanje (Heritage beyond borders for societal transformation: interpretation and education)
  • Proučevanje metod večkulturnih družboslovnih raziskav v sodobnem času (Exploring methods for multicultural social science research in the contemporary era)
  • Okoljska genomika (Environmental genomics)
  • Dimetrija v grafih (Symmetry in graphs)
  • Samomor brez meja (Suicide without borders)
  • Digitalno trženje in vedenje potrošnikov (Digital marketing and consumers behaviour)
  • Skupne inovacije in oblikovanje rešitev v turizmu (Collaborative innovation and design of solutions in tourism)

Predmeti se bodo izvajali v angleškem jeziku. Vsak predmet bo potekal tako v živo kot tudi prek spleta. V živo se bodo izvajali v okviru tedna T4EU med 20. in 24. majem, spletni del pa bo potekal pred tednom ali po njem.

Prijavijo se lahko študenti Univerze na Primorskem, ki imajo status rednega ali izrednega študenta na dodiplomskih in podiplomskih študijskih programih UP.

Študenti oddajo prijavni obrazec, ki vključuje motivacijsko pismo v angleškem jeziku in ga priložijo zraven spletnega prijavnega obrazca. Rok za oddajo prijav je torek, 9. april.