Domov 5 Obvestila 5 Vabilo na zagovor doktorske disertacije kandidatke Marie Rosarie Graziano

Vabilo na zagovor doktorske disertacije kandidatke Marie Rosarie Graziano

29. aprila, 2024

Študentka doktorskega študijskega programa Jezik in medkulturnost Maria Rosaria Graziano bo v petek, 10. maja, ob 15. uri zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom Vključevanje tujih učencev in upravljanje šole v večkulturnem okolju na območju Minturno-Scauri: predlog za lokalni referenčni model / L'integrazione degli alunni stranieri e la gestione scolastica di un ambiente multiculturale nel territorio di Minturno-Scauri: proposta per un modello di riferimento locale.

Javni zagovor doktorske disertacije bo v petek, 10. maja, ob 15. uri v predavalnici Maestral 2.

Zagovor bo mogoče spremljati tudi preko ZOOM povezave, GESLO:112233.

Disertacija je nastala pod mentorstvom prof. dr. Nives Zudič Antonič in somentorstvom prof. dr. Roselle Tomassoni.

Vljudno vabljeni.