Domov 5 Obvestila 5 Doc. dr. Polona Sitar prejela priznanje na konferenci v Bangkoku

Doc. dr. Polona Sitar prejela priznanje na konferenci v Bangkoku

1. avgusta, 2023 | Obvestila, Oddelek za zgodovino

Na mednarodni konferenci z naslovom 10th International Conference on Gender & Women’s Studies 2023, ki je potekala 24. in 25. julija v Bangkoku na Tajskem je sodelovala tudi doc. dr. […]

Na mednarodni konferenci z naslovom 10th International Conference on Gender & Women’s Studies 2023, ki je potekala 24. in 25. julija v Bangkoku na Tajskem je sodelovala tudi doc. dr. Polona Sitar, predavateljica iz Oddelka za zgodovino UP FHŠ.  Predstavila je svoje delo z referatom: “The Politics of Menstruation: Inclusion of Transgender and Non-Binary People in the Feminist-Spiritualist Menstrual Movement The Red Tent” in prejela priznanje za 2. mesto najboljše predavateljice.

Referat temelji na raziskavi podoktorskega raziskovalnega projekta Emancipatorne politike ženskih družbenih gibanj in postsekularni obrat v feminizmu (Z6-3225), ki ga financira Javna agencija za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije (ARRS).

Arhiv prispevkov

Služba za promocijo in vseživljenjsko učenje

Univerza na Primorskem Fakulteta za humanistične študije
Titov trg 5, 6000 Koper