Domov 5 Mednarodno 5 Kombinirani intenzivni program za študente učitelje na Univerzi v Leónu

Kombinirani intenzivni program za študente učitelje na Univerzi v Leónu

22. avgusta, 2024

BIP je namenjen učencem, ki študirajo začetno izobraževanje učiteljev - tj. usposabljajo se za učitelje tujih jezikov v srednjih šolah v svojih državah.

Ali vas in vaše študente zanima tema inovativnih pristopov k poučevanju tujih jezikov? Predstavljamo vam program kombiniranega intenzivnega programa (KIP), ki ga zadnji 2 leti uspešno izvajamo na Univerzi v Leónu v Španiji na temo inovacij v izobraževanju tujih jezikov.

KIP je namenjen študentom pedagoškega izobraževanja, ki se usposabljajo za učitelje tujih jezikov na srednjih šolah v svoji domovini. Študenti so običajno na magistrski stopnji. Delovni jezik tečaja je angleščina.

Predmet vključuje 3 ECTS.

Če želite več informacij, se obrnite neposredno na organizatorje tečajev na robert.odowd@unileon.es in sina.werner@leuphana.de

Rok za prijavo je 6. september 2024