Poletna šola kitajskega jezika in kulture

1. – 5. julij 2024

Domov 5 Poletne šole 5 Poletna šola kitajskega jezika in kulture

Predstavitev

Konfucijeva učilnica Koper Univerze na Primorskem (KUK UP) letos že desetič zapored ponuja pet dni intenzivnega in poglobljenega spoznavanja Kitajske. Letos vabimo osnovnošolce v Konfucijevo učilnico Koper prvi teden v juliju, kjer se bo odvijala Poletna šola Kitajskega jezika in kulture, hkrati pa bodo udeleženci lahko prelistali bogato zbirko knjig in učbenikov ali spoznali tradicionalne kitajske igre.

Med poletno šolo bo delo prilagojeno posameznim starostnim skupinam, v katere bodo tečajniki razvrščeni na osnovi predhodnega znanja kitajščine. Otroci, ki so se s kitajskim jezikom in kulturo srečali že prejšnja leta, bodo svoje znanje nadgrajevali z novimi vsebinami. Prav tako pa se veselimo vseh, ki se nam boste letos prvič pridružili pri raziskovanju kitajske kulture in jezika. Za čim bolj pristen stik s kitajsko kulturo poskrbijo kitajski učitelji, ki na svojevrsten način učencem približajo svojo kulturo, jezik in običaje. Poleg kitajskih učiteljev bodo za učence skrbeli naši sinologi in uslužbenci Konfucijeve učilnice Koper Univerze na Primorskem.

Program poletne šole kitajskega jezika in kulture 2024
Obvestilo staršem