Domov 5 Obvestila 5 Vabilo na konferenco Internacionalizacija visokega šolstva in pomen evropskih univerz

17. maja, 2024

V petek, 24. maja, bo med 9. in 16. uro, v predavalnici P6 na Fakulteti za management UP potekala konferenca Internacionalizacija visokega šolstva in pomen evropskih univerz.

Konferenca ja namenjena razpravi in izmenjavi izkušenj, dobrih praks ter izzivov med slovenskimi univerzami, ki sodelujejo v zavezništvih evropskih univerz. Poudarek bo na profesionalnem razvoju in krepitvi kompetenc osebja preko strateško umeščenih mednarodnih mobilnosti, ki so eden od ključnih elementov zavezništva ter kako se to vključuje v razvoj institucije, dvig kakovosti poučevanja in raziskovanja. Udeleženci bodo na dogodku imeli priložnost slišati poglede vodstev slovenskih univerz, vključenih v zavezništvo, ter se seznaniti s primeri dobrih praks z omenjenega področja.

Prijavite se lahko na spletni povezavi.

Program konference