Domov 5 Obvestila 5 Informativni dan za magistrske in doktorske študijske programe

Informativni dan za magistrske in doktorske študijske programe

16. junija, 2024

Fakulteta za humanistične študije Univerze na Primorskem bo v četrtek, 20. junija, ob 16. uri odprla vrata vsem tistim, ki jih zanima nadaljevanje študija na magistrski in doktorski stopnji. Informativni dan je odlična priložnost, da odkrijete, kaj naša fakulteta ponuja, spoznate bodoče predavatelje in dobite občutek za vzdušje, ki ga boste doživeli med študijem.

Humanistične vede družbi dajejo širino in odprtost, zagovarjajo pozornost do človeka, ohranjajo in razvijajo njegovo kulturno človečnost. Na Fakulteti za humanistične študije tako lahko študenti izberejo med študijem antropologije, arheologije, geografije, italijanistike, kulturne dediščine, komuniciranja in medijev, prevajanjem, slovenistiko in zgodovino.

Nadaljevanje študija ni enostavna odločitev. Prav zato je pomembno, si zastavite vsa vprašanja in pridobite ustrezne informacije, ko se odločate o nadaljevanju študija na višji stopnji. Na spletni strani fakultete so dostopne vse informacije o želenem študijskem programu, za odgovore na najpogostejša vprašanja pa bo na informativnem dnevu na voljo pedagoško in strokovno osebje fakultete.

Koda za vstop je 112233

Enopredmetni magistrski študijski programi:

Pedagoška študijska programa:

Dvopredmetna študijska programa:

Doktorski študijski programi:

Več informacij o vpisu na podiplomske študijske programe najdete TUKAJ.

Prijavni roki

Slovenski državljani in državljani EU ter Slovenci brez slovenskega državljanstva:

• PRVI PRIJAVNI ROK: od četrtka, 4. aprila 2024, do vključno četrtka, 22. avgusta 2024,
  • DRUGI PRIJAVNI ROK: od četrtka, 5. septembra 2024, do vključno četrtka, 12. septembra 2024,
  • TRETJI PRIJAVNI ROK: od srede, 25. septembra 2024, do četrtka, 26. septembra 2024, do vključno 10. ure.

Državljani držav nečlanic EU:

• PRVI PRIJAVNI ROK: od četrtka, 4. aprila 2024, do vključno petka, 9. avgusta 2024,
  • DRUGI PRIJAVNI ROK: od petka, 16. avgusta 2024, do vključno četrtka, 22. avgusta 2024,
  • TRETJI PRIJAVNI ROK: od četrtka, 5. septembra 2024, do vključno četrtka, 12. septembra 2024,
  • ČETRTI PRIJAVNI ROK: od srede, 25. septembra 2024, do četrtka, 26. septembra 2024, do vključno 10. ure.