Domov 5 Dogodek 5 Informativni dan študijskih programov druge in tretje stopnje

Informativni dan študijskih programov druge in tretje stopnje

6. junija, 2023

Vabljeni na informativni dan študijskih programov druge in tretje stopnje, ki bo letos potekal v živo in preko Zoom povezave.

Ko se odločate o izbiri študija, je ključno, da si postavite vsa vprašanja in pridobite ustrezne informacije. Vabimo vas, da obiščete našo spletno stran, kjer lahko najdete osnovne informacije o želenem študijskem programu ter se udeležite informativnega dneva, kjer boste lahko dodatno izvedeli več in pridobili odgovore na vsa odprta vprašanja. Če potrebujete nasvet ali pomoč, smo vam na voljo preko e-pošte na naslovu: referat@fhs.upr.si.

INFORMATIVNI DAN ZA PODIPLOMSKE ŠTUDIJSKE PROGRAME, ki jih izvajamo na UP FHŠ, bo v četrtek, 22. junija 2023, ob 16. uri.
Predstavitve magistrskih in doktorskih študijskih programov bodo potekale v živo v prostorih fakultete in v ZOOM spletnem okolju.

Predstavitev

Vstopi v svet študija humanistike – vpiši se na UP FHŠ si lahko ogledate na našem You Tube kanalu.

Predstavljeni bodo MAGISTRSKI ŠTUDIJSKI PROGRAMI:

ENOPREDMETNI ŠTUDIJSKI PROGRAMI:

PEDAGOŠKA ŠTUDIJSKA PROGRAMA:

DVOPREDMETNA PEDAGOŠKA PROGRAMA:

ter DOKTORSKI ŠTUDIJSKI PROGRAMI:

Več informacij o vpisu na podiplomske študijske programe najdete TUKAJ.

VABLJENI na informativni dan!

Zadnji dogodki

Služba za promocijo in vseživljenjsko učenje

Univerza na Primorskem Fakulteta za humanistične študije
Titov trg 5, 6000 Koper